info@kadosan.org.tr

HAKAN ELEKTRONİK ANAHTAR

Adres: KDS - 2.SOS.TES.C.ALTI NO:11
Yetkili: Hakan Küçük Telefon: 0216 313 19 61 Ara Cep: 05337471817 Ara E-Posta: hakan@otomobilanahtari.net Web: https://www.otomobilanahtari.net Sektör: Otomobil Anahtarı Kopyalama Ve Tamiri

Hakan elektronik anahtar 2016 yılında Kurulduğu günden itibaren kilit ve anahtar sektörünün en yeni ve en güvenilir ürünlerini kusursuz hizmet anlayışıyla müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Hakan Elektronik Anahtar hizmet sektörüne yeni bir anlayış getirmeyi hedefleyerek eğitimli ve sertifikalı kadrosuyla verdiği servis hizmetlerinde ürünlerle beraber servis garantisi de vermektedir. Hakan Elektronik Anahtar daima teknolojinin yakın takipçisi olup tüm kadrosuyla en gelişmiş sistemlere hükmedecek eğitim seminerlerinin birinci sıradaki ziyaretçisi olmaya devam etmektedir.

Hakan Elektronik Anahtar, otomobillerde geliştirilen immobilizer teknolojisine yabancı kalmamak adına ve ortaya çıkan ihtiyacı göz önünde bulundurarak faaliyetlerine bu alanda yön verip, makine ekipman ve bilgi donanımını son teknoloji ile geliştirmektedir.

Müşterilerimizin Memnuniyeti

Bu alanda eksiksiz ve mükemmel hizmet vermek amacı ile, çalışma ortaklarımızı, immobilizer ve anahtar çözümleri konusunda, Türkiye’nin bir numaralı firmalarından seçtik. Makine, ekipman ve yazılım programlarını, lisanslı ve orijinal olarak dünyanın en önde gelen immobilizer teknolojileri firmasından tedarik ederek, gerekli eğitim seminerlerini bu firmalardan almış ve alıyor olmanın bize vermiş olduğu üstün başarı, bilgi ve tecrübe birikiminin haklı gururunu yaşamaktayız. Bu başarı ve bilgi tecrübesi bizleri daha kaliteli ve sorunsuz hizmet verebilmemiz açısından, elimizi güçlendirerek yeni yeni gelişen sistemleri eksiksiz takip edebilme ve bilgi sahibi olma imkanımızı daha da kolay ve mecburi kılmaktadır. Siz müşterilerimizin, otomobil anahtarı ve immobilizer konusunda, daha rahat bilgi sahibi olabilmeniz ve anahtar ihtiyaçlarınızın güvenilir bir adreste karşılanması açısından mevcut www.otomobilanahtari.net sayfasını kullanıma açmış bulunmaktayız.
Anahtar çoğaltmak veya kayıp anahtarlarınızın yerine yenisini yaptırmak istediğinizde en son model cihazlarla dakikalar içerisinde otomobil anahtarınızı teslim ediyoruz. Ürün ve hizmetlerimizin tamamı garantili olup, kullandığımız malzeme ve ekipmanlar tamamiyle son versiyon sistemlerdir.
Eksiksiz ve garantili hizmet arıyorsanız lütfen fiyat sorunuz. Ümraniye Kadosan Sanayi Sitesindeyiz, çay içmeye bekleriz.

Bilgileri Güncelle